gazetapacjenta.pl
Niedziela, 22 lipca 2018 r. Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Menu serwisu
Strona główna
Gazeta Pacjenta
Aktualności
Ogłoszenia drobne
........................................
Okiem pacjenta
Leki z apteki
Zioła i ziółka
Optyk radzi
Ciekawostki
Humor
Relaks
Kącik hormonalny
........................................
Lekarz radzi
Diagnostyka
Leczenie w Europie
Porady prawne
Ubezpieczenia zdrowotne
........................................
Deutsch
Turystyka i wypoczynek
Kontakt z nami
Reklama w serwisie
Linki
........................................
Polityka prywatności
Ankiety
Czy stosujesz suplementy diety?
 
Logowanie do serwisu

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Witaj na stronach Gazety Pacjenta Drukuj Wyślij znajomemu
Oceny: / 15
KiepskiBardzo dobry 
18.04.2004.

Po co jesteśmy

Szlachetne zdrowie - nikt się nie dowie, jako smakuje, nim się zepsuje. (Jan Kochanowski)

Szanowny Pacjencie!

Odwiedziłeś portal internetowy, który uruchomiliśmy z myślą o Tobie. Wiemy, że Ty lub członek Twojej rodziny macie problemy zdrowotne albo się ich obawiacie. W takich sytuacjach każdy z nas chce uzyskać szybko pomoc, wyjaśnienia lub informacje, które mogą go uspokoić lub ułatwić mu poszukanie drogi wyjścia.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom. Dlatego oddajemy Państwu do dyspozycji serwis informacyjny, który pozwoli wam szybko i tanio znaleźć aktualną informację o lekarzach i specjalistach medycznych w całym kraju. Jeśli zechcecie pomożemy Wam także się z nimi skontaktować i umówić u nich wizytę.

To jednak nie wszystko. Powołaliśmy do istnienia portal www.gazetapacjenta.pl także po to, aby w sposób przystępny i rzeczowy prezentować wam aktualne informacje o stanie wiedzy medycznej, ofercie farmaceutycznej oraz obecnych i przewidywanych zmianach w funkcjonowaniu służby zdrowia, bo tych ostatnich - jak wszyscy wiedzą - polscy politycy, którzy już mocno na nas eksperymentowali, raczej długo nam jeszcze nie oszczędzą. Dlatego będziemy im tu oddawać głos, ale także zadawać; trudne i niewygodne pytania.

Z myślą o Waszych potrzebach będziemy również przygotowywać porady medyczne i farmaceutyczne. Liczymy na współpracę i Wasze głosy. W internetowej "Gazecie Pacjenta" będziecie mogli umieszczać swoje opinie o służbie zdrowia i zgłaszać związane z nią lub Waszymi prywatnymi sprawami problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić. W miarę naszych umiejętności i możliwości będziemy się starali Wam pomóc. Będziemy pisali także o ludziach, którzy już potrzebują pomocy oraz wskażemy różne możliwości wsparcia innych w sytuacjach kryzysowych. Jeśli zechcecie, będziecie mogli z nich skorzystać.

W chwilach napięcia psychicznego jednak trzeba umieć także się zrelaksować, aby ciężkie przeżycia i depresyjne nastroje nie odebrały nam radości życia. Dlatego w "Gazecie Pacjenta" znajdziecie również sporo humoru i porad jak się zrelaksować i odzyskać dobrą formę.

Zostańcie naszymi przyjaciółmi. Na tych stronach jesteście mile widziani.

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Komentarze/y
Pytanie w związku z wynikem rozmazu krwi
Dodane przez kama.ko w dniu - 2007-04-12 17:40:13
Chciałam się zapytać co oznacza w rozmazie krwi : limfocyty 63% słyszałam,że norma to do 40% moja córka ma 1,5 roku i bardzo podwyższony %i za co to jest odpowiedzialne? A także w rozmazie, ale pomiarze automatycznym wart.b.% NEUT- 29,5 , gdy norma wnosi 45 - 70 %.Proszę o odpowiedź, bo mimo, że "wszystko jest dobrze" tak powiedział lekarz, a ja odczuwam z tego powodu niepokój. Proszę o odpowiedź.

Powered by AkoComment 2.0!

 
Pogoda
Gdańsk
---
Gdańsk °C | Katowice °C | Kraków °C | Poznań °C | Rzeszów °C | Szczecin °C | Warszawa °C | Wrocław °C
REKLAMA
Advertisement
Najczęściej czytane
© 2004-2018 Gazeta Pacjenta
Opracowanie i utrzymanie TELEZET